У Києві почнуть масово демонтувати МАФи

У Києві почнуть масово демонтувати МАФи

Фото: УНІАН

Депутати Київради взялися за МАФи у столиці.

Київська влада збирається до 1 травня демонтувати МАФи, власники яких не платять пайові внески на інфраструктуру.

Про це повідомили у прес-службі Київради, посилаючись на відповідні рішення, які депутати ухвалили під час засідання бюджетної комісії КМДА.

"Депутати прийняли рішення надати доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) та райдержадміністраціям до 1 травня 2016 року провести демонтаж МАФів, що займаються підприємницькою діяльністю, власники яких не сплачують пайову участь до міського бюджету", - йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що якщо відповідний внесок сплачується, то демонтаж таких тимчасових споруд не проводитиметься.

"На засіданні комісії було запропоновано збільшити в 3 рази коефіцієнт пайової участі для тих МАФів, які продають алкогольні та слабоалкогольні напої", - додали у КМДА.

Також комісія передбачила у проекті рішення укласти договори страхування ризиків, пов'язаних з перенесенням тимчасових споруд під час проведення інженерних мереж, планових або аварійних ремонтних робіт.

Наразі рішення повинна узгодити профільна комісія з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

Нагадаємо, київські активісти активно протестують проти зведення у Києві МАФів: вони висловлюють обурення через заставлені кіосками вулиці, де люди мають продиратись крізь алюмінієві коробки та купи сміття. Мер столиці Віталій Кличко оголосив "війну" несанкціонованим МАФам, після чого у місті в деяких місцях демонтували нелегальні кіоски.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація