У Києві почистити дах від снігу і бурульок коштує 17 грн за метр

У Києві почистити дах від снігу і бурульок коштує 17 грн за метр

Бурульки пробивають не лише метал, але й голови українців

Бурульки звисають з усіх будівель списами і мітять у голови українців

У вівторок у столиці почали оббивати бурульки, адже від них уже постраждало троє людей, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Альпіністи ведуть війну зі столичними бурульками. Першими на черзі перебувають державні установи: поліклініки, школи, дитсадки. Однак голови працівників головного управління охорони здоров'я важливіші за життя хворих. Приміром, лише після управління поїхали чистити Олександрівську лікарню.

Командир відділення київської служби порятунку Валерій Моленко каже, що служба у них невелика і фізично чоловіки не встигають працювати на усіх дахах. Київська служба порятунку за свою роботу грошей не бере. Лише якщо їх замовляють приватні підприємства. Година роботи машини коштує півтори тисячі грн.

Однак на таку додаткову роботу часу немає. Зміна з чотирнадцятьох душ має врятувати чи не пів-Києва. У самому центрі столиці замовили приватних альпіністів.

Керівник ЖРЕП "Хрещатик" Василь Плакся розповів, що очищення метру покрівлі від бурульок коштує 17 гривень. За цю суму дах і від снігу почистять. За прибирання платять комунальники. Бутики та магазини, які розмістилися у будинках у центрі столиці, не допомагають. А перехожі радше навіть заважають, намагаючись пробігти повз відгороджену територію. Для таких екстремалів біля кожного місця зняття бурульок чекає "швидка". Якщо ці шматки льоду роблять вм‘ятини в металі, то голова такий удар навряд чи витримає

Допомогти у знятті бурульок може кожен. Можна взяти лопату і позбивати їх особисто. Звичайно, там, де це безпечно.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Бурульки загрожують життю українців

Бурульки загрожують життю українців

Повʼязані теми:

Наступна публікація