У Києві побили турецького секс-туриста і з ганьбою вивезли на Окружну (відео)

У Києві побили турецького секс-туриста і з ганьбою вивезли на Окружну (відео)

Секс-туристам загрожує небезпека / Фото: Перший національний

Активісти кажуть, мовляв, якщо міліція "імпонтентна", то доводиться брати ситуацію у свої руки.

У Києві активісти побили турка, який захотів "зняти" українську повію, і зняли це на відео. Міліція вже розпочала перевірку.

Як пише "Сегодня", рух проти секс-туристів іменує себе "Дефакто". Вони провокують іноземців на зв'язок з жінками, вриваються в квартиру, де призначено побачення, зв'язують невдалого ловеласа, вивозять його на Окружну дорогу і кидають. Все це незвичайне дійство вони знімають на відео.

У сюжеті, який члени руху розмістили в інтернеті, видно, як вони разом з підставною повією піднімаються в ліфті. Потім дівчина дзвонить в квартиру до громадянина Туреччини, який її чекає, він відкриває, хлопці вбігають, кладуть його на підлогу, закривають обличчя і зв'язують руки.

Видно поштовхи і легкі удари. Потім турка в халаті й зі зв'язаними руками вивозять на Окружну дорогу, чіпляють плакат з написом "Стоп секс-туризм", кидають його і тікають.

Лідер руху Максим Головін упевнений, що робить добру справу:

"Багато іноземців приїжджають сюди з метою секс-туризму. Вони відкрито в клубах пропонують дівчатам гроші за секс, і ми не можемо залишатися байдужими. Ми не можемо воювати з жінками, які надають секс-послуги. А ось посіяти у гостей страх, що користуватися інтимними послугами у нас може бути небезпечно, в наших силах. Метод можна назвати варварським, але я не боюся критики. У нас немає мети проявити агресію на адресу конкретної країни чи нації. Ми просто хочемо захистити честь українських жінок", - розповідає Головін.

В інтернеті багато користувачів засумнівалися, чи це не постановочне відео, але самі хлопці запевняють, що турок - справжній. Активісти кажуть, що не бояться міліції:

"Немає заяви в міліцію, значить, немає приводу порушити проти нас кримінальну справу. Якщо вони зацікавляться відео, то проти себе я давати свідчення не буду, і справа зайде в глухий кут. А відеоматеріал не може стати доказом у суді. Вважаю, що у нас достатньо сильна юридична позиція. Я, як громадянин України, маю свою громадянську позицію, готовий відповісти за неї, навіть якщо це частково суперечить законам", - говорить Головін.

У міліції вже знають про відео і обіцяють провести перевірку:

"Заяви від потерпілого громадянина не надходило. Відео прийнято до уваги і буде проведена перевірка", - розповіла старший інспектор ЦГЗ київської міліції Ольга Білик.

Зазначимо, що міліція зізнавалася, що не в захваті від мисливців на педофілів, які за аналогією з мисливцями на секс-туристів влаштовують своє "сафарі" на вулицях Києва.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація