У Києві планують заборонити автокав'ярні

У Києві планують заборонити автокав'ярні

Автокафе спалахують, мов смолоскипи

Кафе на колесах можуть закрити

У Києві заборона на автокав'ярні може поширитися на ті, котрі працюють на газу. А це 90 % усіх столичних кав'ярень на колесах. ДАІ та київські чиновники кинулися перевіряти каво-автомобілі через вибух на Подолі. Власники пересувного бізнесу заявляють, що ринок просто намагаються прибрати до рук, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Автокав'ярні нині мають працювати з дозволу ДАІ і не порушувати правил паркування. Наступ на автокавʼярні розпочався після вибуху на Подолі. Машина вигоріла вщент за кілька хвилин. За дивним збігом обставин ніхто не постраждав. У мерії звернулися до експертів, щоб розробити умови експлуатації таких автомобілів. І від гріха подалі – заборонити.

Дивіться фото: Біля Могилянки автокав'ярня вибухнула і запалала, як факел

Власники кав'ярень на колесах підозрюють, що їхній бізнес намагаються забрати і вибух тому підтвердження. Мовляв, є припущення, що то був зумисний підпал.

Дивіться фото: На Подолі вщент згоріла кава-машина

"Не заборонено, означає дозволено", - поки що за таким принципом працюють кавоварки на колесах. Київські чиновники обіцяють не тільки підвищити безпеку, а й наповнити бюджет. Пересувний і перспективний бізнес має поділитися грошима у вигляді податків.

Нагадаємо, що у Києві хотіли заборонити кав'ярні на колесах ще у червні 2012 року.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

У Києві збираються заборонити автокав'ярні

У Києві збираються заборонити автокав'ярні

Повʼязані теми:

Наступна публікація