У Києві після вибуху у метро довелося рятувати купу продуктів у супермаркеті

У Києві після вибуху у метро довелося рятувати купу продуктів у супермаркеті

У супермаркеті сплатити збитки вимагатимуть від винуватців вибуху

У магазині залишилися без світла.

У Києві стався вибух у метро, прогриміло на станції "Теремки", яку поки що будують. За попередньою версією, екскаватор зачепив силовий кабель під напругою у 10 тисяч вольт. Екскаваторник безслідно зник, а житловий район на кілька годин опинився без світла, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами очевидців, екскаватор копав траншею, де будують нову станцію метро. Зачепив силовий кабель у 10 тисяч Ват, далі стався вибух і здійнялася величезна хмара диму. Роботу одразу призупинили, а міліцію й прокуратуру цікавить, куди подівся екскаваторник.

Серед постраждалих без світла опинилися жителі 40 висоток, кіоски і величезний торговий центр.

Коли зникло світло, тут під наглядом охорони виводили покупців, а потім з полиць ховали до холодильників усе, що може зіпсуватись. Врятувати все не вдалось, бо морозиво потекло, а риба засмерділась. Тепер тут підраховуються збитки, а погашати їх вимагатимуть від винуватців.

"Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою" - за цією статтею міліція відкрила кримінальне провадження. Покарання залежить від зниклого екскаваторника. Якщо його знайдуть неушкодженим, то лише оштрафують. Що більше таке не трапиться, метробудівці не зарікаються, бо метро обіцяно відкрити до Дня Незалежності.

Нагадаємо, що нещодавно у київському метро чоловік впав на рейки

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

На станції метро Теремки пролунав вибух

На станції метро Теремки пролунав вибух

Повʼязані теми:

Наступна публікація