У Києві перейменування Інститутської обговорять на громадських слуханнях

У Києві перейменування Інститутської обговорять на громадських слуханнях

Депутати не змогли вирішити, чи перейменовувати вулицю / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Громадські діячі хочуть назвати міст над вулицею. 

Депутати Київради мізкували над тим, чи перейменовувати вулицю Інститутську на Героїв "Небесної сотні", чи назвати міст над нею. Остаточне рішення так і не ухвалили, бо мер закликав діяти за правилами і винести питання на громадське обговорення. Віталій Кличко на засіданні всіх вразив знанням процедури та регламенту Київради, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вранці на роботу депутати зійшлися під музику. Ліричну атмосферу порушили лише поодинокі оплески. Це хтось із депутатів зрадів появі мера.

По праву руку від Віталія Кличка вмостився юрист. Він усе засідання голові щось нашіптував та підсовував папірчики. У результаті міський голова, чемпіон світу з боксу, вразив знанням регламенту.

Депутати Київради у пʼятницю вирішували питання перейменування вулиці в Печерському районі. Обранці громади не змогли вирішити чи перейменовувати на Героїв "Небесної сотні" всю Інститутську, чи лишень її частину. Громадські діячі запропонували героїчну назву дати не вулиці, а мосту над нею. У підсумку депутати Київради питання перейменування вулиці чи моста вирішили винести на громадські слухання.

Також журналісткам Кличко зізнався, що для ремонту Київради, де засідають обранці громади, потрібно 30 млн грн.

Нагадаємо, що раніше на Інститутській освятили каплицю на честь героїв "Небесної сотні"

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

Віталій Кличко вразив знанням процедури та регламенту Київради

Віталій Кличко вразив знанням процедури та регламенту Київради

Повʼязані теми:

Наступна публікація