У Києві переповнена маршрутка врізалась в стовп: є постраждалі

На місце пригоди виїхало кілька бригад медиків.

Сьогодні, 24 липня, близько 15.30 в Голосіївському районі Києва маршрутне таксі №416 врізалось в опорний стовп.

Очевидці повідомляють, аварія сталася на перехресті проспекту 40-річчя Жовтня та провулка Ужгородського. У аварії постраждало 16 пасажирів - вони отримали травми середньої та легкої тяжкості. На щастя, обійшлось без жертв.

Як розповіли ТСН, одна маршрутка - маршруту №444 - обігнала та підрізала іншу, зачепивши її задньою частиною. Цього поштовху вистачило, аби друга маршрутка втратила керування і врізалась в стовп. Перша маршрутка намагалась поїхати з місця пригоди, але її наздогнав патруль ДАІ, який оформлював неподалік інше ДТП.

На місце ДТП приїхало щонайменше 4 бригади медиків. Допомогу постраждалим надавали й небайдужі перехожі.

Зараз постраждалих доправляють до міських лікарень, обставини аварії з'ясовуються, офіційні представники ДАІ поки подію не коментують.

Нагадаємо, напередодні у Харкові сталася ДТП за участі маршрутного автобуса і трамвая. Постраждали 4 людини.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

16 людей отримали поранення при аварії маршрутки в Києві

16 людей отримали поранення при аварії маршрутки в Києві

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація