У Києві перекривали Інститутську заради слідчих дій у справі розстрілів майданівців

У Києві перекривали Інститутську заради слідчих дій у справі розстрілів майданівців

Фото: Reuters

Слідчий експеримент триватиме тиждень.

На вулиці Інститутській у центрі Києва Генпрокуратура провела слідчий експеримент - це відбувається в межах розслідування розстрілів Небесної сотні, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

У слідчих діях задіяні геодезисти та фахівці балістичних експертиз. Наприкінці зими 2014-го вулиця Інститутська була залита кров'ю. За три дні лютого вбили 82 українців. 18-го майданівці влаштували ходу до Верховної Ради, їх атакували спецпризначенці та титушки. Демонстрантів забивали насмерть і розстрілювали з вогнепальної зброї. А 20-го у протестувальників почали цілити снайпери одразу з кількох будівель поблизу Майдану - Жовтневого палацу і двох готелів "Україна" та "Козацький".

Сьогодні цю частину Інститутської - тепер вона називається Алеєю Небесної сотні - на три години перекрили поліцейські. Провести слідчий експеримент вирішили після того, як три місяці тому родичам загиблих хтось електронною поштою надіслав відео, якого досі ніхто не бачив, зняте з даху готелю "Україна". Нинішня частина експерименту - виміряти точні координати місць, з яких стріляли.

Слідчий експеримент на Майдані триватиме тиждень. У рамках провадження, за яким його доручив провести Святошинський суд Києва, заарештовано п'ятьох беркутівців із 26, яким повідомлено про підозру. Більшість з них - втекли до Росії.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

У центрі Києва тривають слідчі дії у рамках розслідування розстрілів Небесної Сотні

У центрі Києва тривають слідчі дії у рамках розслідування розстрілів Небесної Сотні

Повʼязані теми:

Наступна публікація