Київські судді влаштували гучні розбірки з патрульними

Київські судді влаштували гучні розбірки з патрульними

Київські судді влаштували гучні розбірки з патрульними

Фото: Вікторія Кіцюк facebook

У центрі конфлікту виявилася суддя Солом'янського районного суду Вікторія Кицюк.

Поліцейські Києва затримали суддю, яка заблокувала своєю машиною проїзд посеред вулиці.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав начальник департаменту патрульної служби МВС Євген Жуков.

"На початку, "Святу Вікторію" просили перепаркував автомобіль. І не тільки співробітники, але і водії інших автомобілів. Але, не дивлячись на це, в ту ж мить, включився режим "дурачок" – я не я, машина не моя, я не водій, я "пішов", чоловік приїде і т. д. Все це супроводжувалося дзвінками до Генеральної прокуратури. Власне, звідти і почалися дзвінки в Управління патрульної поліції: "Що там та як!?", – пише Жуков.

У підсумку, за словами начальника департаменту патрульної служби МВС, після неодноразових прохань показати будь-які документи, суддя була затримана.

Пізніше, за інформацією Жукова, "приїхав бухий "друг" і далеко від нього не відстала подруга (напевно, теж суддя)".

"Ну, там на відео є: "Ніщеброди, ви за 8 тисяч готові маму продати". Ось так думає вища каста суддів про патрульних поліцейських... Ну, загалом, як завжди, винен простий патрульний, якого, як кажуть, з колгоспу понабирали. Так, ми з колгоспу, але хочемо жити і працювати чесно", – написав він.

Начальник департаменту патрульної служби також зазначив, що співробітники поліції понесуть покарання за те, що так і не оформили матеріали по затриманню до кінця. Однак, "на превеликий жаль, вони можуть понести кримінальну відповідальність за перевищення".

Сама ж Вікторія Кицюк виклала на своїй сторінці у Facebook відео затримання і документи про зняття побоїв.

Фото: facebook.com/Позывной Маршал

Своєю чергою, Рада суддів України вже висловила глибоке обурення діями Національної поліції, пов'язаними з неправомірною спробою затримання судді Солом'янського районного суду міста Києва Вікторії Кицюк і направила звернення до керівництва силовиків.

Суддя, який пройшов АТО, Олександр Мамалуй також розкритикував дії київських патрульних, які затримали за порушення ПДР суддю Вікторію Кицюк.

"Те, що патрульним не сподобалося, як з ними розмовляють — тон і манера спілкування, не дає їм ніякого права вдягати на людей наручники", — написав він у своєму Facebook.

Фото: facebook.com/Позывной Маршал

Повʼязані теми:

Наступна публікація