У Києві п'яний водій ганявся тротуаром за пішоходом, який кинув пляшку у авто

У Києві п'яний водій ганявся тротуаром за пішоходом, який кинув пляшку у авто

Peugeut не пропустив пішохода и поплатився за це / Фото: ТСН.ua

Натовп інших перехожих мало не розірвав кермувальника.

На Куренівці у Києві пізно ввечері розігрався справжній дорожній "трилер" за участю жовтого автомобіля-купе, його нетверезого водія, пішоходів та міліції, повідомляє ТСН.19:30.

Чоловік на жовтому спортивному автомобілі Peugeut не пропустив пішохода, а той кинув у авто пляшку. Машина погналася за пішоходом прямо тротуаром. Потім водій вискочив і вдарив. А обурений натовп інших перехожих мало не розірвав кермувальника – від самосуду його вберегла міліція.

Власник авто скаржиться, що не пропустив пішохода випадково, а натомість отримав вм'ятину на авто від пляшки та численні пошкодження від сторонніх пішоходів. А свідки події запевняють, що водій був п'яний, розмахував прокурорським посвідченням та наїжджав на людей.

У міліції спростовують, що водій махав прокурорським посвідченням. Кажуть: він звичайний продавець запчастин. Факт алкоголю в крові підтверджують, але не впевнені, що на людей наїжджав навмисне.

Потерпілих троє, але ніхто не потрапив до лікарні. Водій жовтого купе на свободі, утім йому загрожує строк – за хуліганство.

Кореспондент ТСН. 19:30 Станіслав Фещенко

У Києві пішоходи мало не вчинили самоосуд над водієм

У Києві пішоходи мало не вчинили самоосуд над водієм

Повʼязані теми:

Наступна публікація