У Києві п'яна компанія пручалася втихомиренню й сильно побила поліцейського

У Києві п'яна компанія пручалася втихомиренню й сильно побила поліцейського

Ілюстрація. 31-річний поліцейський отримав тілесні ушкодження / Фото: УНІАН

У нього закрита черепно-мозкова травма й підозрюють перелом носа.

При спробі втихомирити п'яну компанію київський поліцейський отримав тілесні ушкодження. За попередніми висновками лікарів, у капрала поліції діагностовано закриту черепно-мозкову травму та підозри на струс головного мозку і перелам кісток носу.

 

У цьому підозрюють двох жінок й чоловіка: їх затримали й доправили до відділу поліції, повідомляє прес-служба ГУ НП у м. Києві.

Повідомлення про порушення громадського порядку в одному з дворів на вулиці Дмитрівській надійшло до поліції опівночі. Прибувши за викликом, наряд виявив трьох осіб у стані сп'яніння. Одна із жінок, 32-річна киянка, у присутності поліцейських почала висловлюватися нецензурною лайкою на адресу громадян, на зауваження та вимоги правоохоронців припинити протиправні дії не реагувала.

Для фіксування правопорушення та складання адміністративних матеріалів поліцейські прийняли рішення затримати жінку та доправити до управління поліції. Однак вона почала чинити опір патрульним. Згодом на допомогу нагодилися її товариші: 42-річна киянка та 32-річний тернопільчанин. Вони почали нецензурно висловлюватися на адресу працівників поліції та фізично перешкоджати затриманню 32-річної киянки.

Через це 31-річний поліцейський отримав тілесні ушкодження: закриту черепно-мозкову травму, також у нього підозрюють струс головного мозку і перелом кісток носу.

"Згодом правоохоронці доставили дебоширів до управління поліції. Однак і там затримані продовжували порушувати громадський порядок, пошкодили пластикове оздоблення службового приміщення, поводилися агресивно і категорично відмовлялися від будь-яких пояснень", - зазначили правоохоронці.

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України: ст. 296 (Хуліганство), ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) та ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Повʼязані теми:

Наступна публікація