У Києві охоронці стоянки атакували автовласників перцевим газом

У Києві охоронці стоянки атакували автовласників перцевим газом

Охоронці стоянки напали на киян з вогнегасниками / Фото: ТСН.ua

Мітингувальники у відповідь закидали охоронців крижаними брилами.

У Києві жителі Позняків б'ються за велику автостоянку на тисячу місць. Конфлікт, який триває вже кілька років, перейшов у стадію бойових дій, йдеться в сюжеті ТСН.

Нові власники території змінили охорону, і автовласники бояться, що на місці стоянки зведуть торговельний центр.

Близько 200 місцевих мешканців почали з гаслами збиратися біля проблемної автостоянки ввечері у середу, 19 грудня. Біля шлагбауму їх зустріли нові охоронці стоянки, які забарикадувалися колючим дротом. А коли почалася взаємна лайка, охоронці почали поливати людей з вогнегасників та пшикати на них перцевим газом. Люди у відповідь закидали їх брилами льоду.

Протестувальники запевняють, що новий власник автостоянки хоче виставити звідси їхні машини і звести на території торговельний центр. Люди у свою чергу застерігають, що у такому випадку весь цей потік машин хлине у двори, на дитячі майданчики, що перешкоджатиме проїзду "швидких" та пожежних машин.

Водночас у компанії-власниці стоянки називають місцевих мешканців справжніми рейдерами та запевняють, що торгового центру тут не буде. "У нас оренда до 2022 року... Рейдери намагаються нас захопити", - заявив юрист компанії Сергій Максименко.

Бойове протистояння потроху переросло у мирний мітинг, люди згортають свої намети та розходяться. А стоянку на часі вже відкрили та навіть запускають туди машини.

На місці конфлікту також були присутні "беркутівці". Вони не втручалися у події, а просто спостерігали.

Жителі столичних Позняків б'ються за автостоянку

Жителі столичних Позняків б'ються за автостоянку

Повʼязані теми:

Наступна публікація