У Києві одного із бійців батальйону "Азов" чекають в однокімнатній квартирі дружина і четверо дітей

У Києві одного із бійців батальйону "Азов" чекають в однокімнатній квартирі дружина і четверо дітей

Багатодітна матір спілкується із чоловіком-добровольцем телефоном

Чоловік в квітні пішов воювати на Схід добровольцем.

ТСН розшукала багатодітну родину, батько якої добровольно пішов воювати на Схід країни. Його дружина терпляче чекає на повернення чоловіка разом із чотирма дітьми в одній кімнаті, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мобільний звʼязок уже третій місяць для киянки Ганни Тилко - це єдиний спосіб почути голос чоловіка. Ганна - багатодітна мати, а батько двох її синів та двох доньок один із трьохсот бійців спецбатальйону "Азов". Усю зиму чоловік провів на Майдані. Потім вирішив захищати свою країну й надалі і в квітні добровольцем вирушив воювати на Схід. Дружина його не відмовляла, а підтримала.

За батьком сумують 10-річна Софійка, чотирирічні двійнята Андрійко і Христинка, і найменший, трирічний Олексійко. Але розуміють, що на війну тато поїхав заради них. Зараз татова улюблениця Христинка засинає із батьківською сорочкою.

Дружина добровольця уже третій місяць спілкується з чоловіком лише по телефону

Дружина добровольця уже третій місяць спілкується з чоловіком лише по телефону

Живе сімʼя у багатоповерхівці на столичній околиці. Шестеро людей живуть на 14 квадратних метрах. Кімната розділена навпіл: в одній частині діти, у другій - батьки. Але родина на проблеми не нарікає і допомоги ні в кого не просить. Із невеличкої зарплати Євгена раніше складали гроші на власний будинок. Зараз чоловік лише витрачає. Мовляв, зарплату їм не платять. 

Багатодітна мама не знає, коли побачить чоловіка наступного разу, адже він буде боротися до останнього.

Нагадаємо, що раніше батальйон "Азов" оголосив набор нових вояк

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація