У Києві обіцяють запустити сучасні трамваї з кондиціонерами та низьким рівнем підлоги

У Києві обіцяють запустити сучасні трамваї з кондиціонерами та низьким рівнем підлоги

Сучасний трамвай львівського виробництва. Подібні можуть з’явитися і в Києві / Фото: Корпорація "Електрон"

"Київпастранс" планує купити сім вагонів надвеликої місткості.

На вулицях Києва можуть з'явитися сучасні трамваї надвеликої місткості, у яких працюватимуть системи кондиціонування, вентиляції та опалення.

"Із 28 квітня 2015 року комунальне підприємство "Київпастранс" оголошує проведення відкритих торгів на закупівлю семи трамвайних вагонів. Заплановано закупити сучасні вагони, надвеликої місткості, довжиною більше 30  метрів, з системою вентиляції, опалення і кондиціонування, з низьким рівнем підлоги (35-100%) та необхідним обладнанням для проїзду пасажирів з обмеженими можливостями. Максимальна швидкість цих сучасних вагонів буде не менше 70 км/год. В облицюванні салонів та кабіні буде використано екологічно чисті матеріали", - ідеться в повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації.

Лише десята частина всіх столичних трамваїв порівняно нові і їхній вік не перевищує десяти років.

"Наразі трамвайний парк столиці перебуває в занедбаному стані: з 418 трамвайних вагонів лише 39 – з терміном експлуатації, який не перевищує десяти років. 232 потребують оновлення, термін експлуатації яких перевищує 30 років. Щорічна потреба міста – 50 вагонів. Ці сім нових вагонів будуть обслуговувати лінії швидкісних трамваїв", – зазначив генеральний директор КП "Київпастранс" Сергій Майзель.

Нагадаємо, в громадському транспорті столиці вже три місяці діють нові тарифи на проїзд.

Повʼязані теми:

Наступна публікація