У Києві новонароджене немовля пережило алкогольну кому

У Києві новонароджене немовля пережило алкогольну кому

У Києві новонароджене немовля пережило алкогольну кому

Дитину поряд із п'яною матір'ю знайшли патрульні поліцейські.

У хащах і серед бруду поліцейські знайшли породіллю із малям. Дитина була зовсім нерухома, а її 35-річна мати – напідпитку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Закоцюблу і нерухому дитину знайшли серед бляшанок, пакетів та іншого бруду. Тут народила її мати. Небайдужі люди викликали патрульних – і лише це врятувало дівчинці життя.

"Тут сиділа жінка з приспущеними штаньми і дитинка біля неї лежала", - розповідає працівниця поліції.

Рятівники називають себе "хрещеними батьками немовляти". Пригадують, як доправили жінку з новонародженою дитиною до пологового будинку. Через три години породілля звідти втекла і не повернулася.

"Вона обіцяла прийти в понеділок і казала, що напише відмову від дитини. Як сказали нам лікарі, це вже вшосте вона отак народжує дитину і лишає. Вона нам повідомила, що протягом 12 років вживає алкогольні напої", - розповіла патрульна Руслана Тущенко.

Породіллю із малям знайшли поліцейські у хащах і серед бруду

Породіллю із малям знайшли поліцейські у хащах і серед бруду

Тепер лікарі та поліцейські тут чи не найрідніші люди немовляті. Дитині приносять подарунки та приділяють час і увагу.

Через пияцтво матері дитина погано розвивалася і при зрості 48 см набрала вагу 1,9 кг. Нині її через крапельниці підгодовують вітамінами.

"Ми її Дюймовочка називаємо, бо маленька вага", - каже медсестра.

"Перше відхилення, яке є, це затримка розвитку внутрішньоутробного плода. Дитина була переохолоджена. Дитина навіть була в алкогольній, будемо говорити так, комі була", - розповів головний лікар київського міського пологового будинку №3 Назарій Гичка.

Офіційно дівчинку назвали Галина. Але патрульні звуть її Руслана Андріївна – на честь тих двох поліцейських, які знайшли її.

Про Галину лікарі вже повідомили в соціальні служби. Нині готують документи для передачі у дитячу лікарню. Там малеча пробуде два місяці. За цей час мати ще має право передумати і повернути дитину собі. Як ні, дівчинку віддадуть у дитбудинок, де вона чекатиме на нову родину.

У квітні новонародженого хлопчика знайшли на смітнику на Херсонщині. Немовля викинули в копань у целофановому пакунку, а в рот, аби не було чути плачу, запхали ганчірку. На пакунок, що рухався та видавав звуки, схожі на дитячий плач, натрапив хлопчик. Він перелякався і покликав дорослих.

Кореспондент ТСН Наталія Ярмола

Повʼязані теми:

Наступна публікація