КМДА підтримала ідею перейменування Московського проспекту на Бандери

КМДА підтримала ідею перейменування Московського проспекту на Бандери

Фото: УНІАН

Кличку рекомендували внести до Київради подання щодо перейменування чотирьох вулиць, двох проспектів і провулку.

Комісія з питань найменувань при КМДА підтримала низку пропозицій щодо перейменування вулиць у Києві.

Зокрема, меру Кличку рекомендували внести до Київради подання щодо перейменування чотирьох вулиць, двох проспектів і провулку: вул. Баумана на вул. Януша Корчака, вул. Ванди Василевської на вул. Змієнка, вул. Кутузова на вул. Генерала Алмазова, вул. Суворова на вул. Михайла Омеляновича-Павленка, пров. Кутузова на пров. Євгена Гуцала, проспект Ватутіна на проспект Романа Шухевича та проспект Московський на проспект Степана Бандери, йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Співголова комісії й заступник Кличка Олексій Резніков заявив, що усі відповідні пропозиції пройшли громадські обговорення та голосування: громадські обговорення щодо перейменування вулиць, уточнив він, відбуваються на офіційному сайті КМДА і влада бере на себе відповідальність й одразу інформує в разі "накручення" голосів.

"Пропозиції будуть сформовані у проекти рішень, які увійдуть до Київради і потраплять на розгляд профільних комісій. Тільки після розгляду комісіями проекти рішень вносяться до сесійної зали, де депутати визначаться: підтримувати чи не підтримувати відповідне перейменування. Рішення Комісії з найменувань носять винятково рекомендаційний характер, і тільки рішення Київради, підписане міським головою є нормативним актом", – наголосив Резніков.

Окрім того, комісія рекомендувала міському голові внести до Київради подання щодо присвоєння скверу на Володимирському проїзді, 1 назви "Литовський".

Також було прийнято рішення винести на громадські обговорення питання щодо присвоєння школі мистецтв Деснянського району імені видатного українського композитора Миколи Леонтовича, а Міжнародному аеропорту "Київ" – імені видатного українського авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Крім того, вирішено винести на громадські обговорення перейменування вул. Гайдара на вул. Сім'ї Прахових, вул. Маршала Тимошенка – на вул. Миколи Кагарлицького, пров. Михайла Реута – на пров. Памви Беринди, вул. Генерала Наумова – на вул. Людмили Фої, вул. Семашка – на вул. Миколи Павлушкова та б-р Дружби Народів – на б-р Миколи Міхновського.

У столиці зникли півтори сотні комуністичних монументів та пам’ятних дошок

У столиці зникли півтори сотні комуністичних монументів та пам’ятних дошок

Повʼязані теми:

Наступна публікація