У Києві невідомі жорстоко побили помічника машиніста, який завадив їм розмалювати графіті електричку

У Києві невідомі жорстоко побили помічника машиніста, який завадив їм розмалювати графіті електричку

Фото: Укрзалізниця

Після нападу лікарям довелося видалити у чоловіка селезінку.

У Києві двоє чоловіків напали та серйозно побили помічника машиніста електрички, який не дав їм намалювати графіті на поїзді.

Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

"7 січня о 17:27 на зупиночній платформі "Протасів Яр" перегону Київ Товарний–Київ Московський невідомі напали на помічника машиніста електропоїзда, який зробив їм зауваження", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, інцидент стався під час відправлення приміського електропоїзда Київ-Яготин через те, що чоловік перешкодив незнайомцям нанести на потяг графіті.

"Під час закриття дверей електропоїзда, коли працівник залізниці пройшов по платформі, щоб повідомити машиністу про закінчення посадки, хулігани бризнули залізничнику з газового балончика в очі, збили його з ніг та побили ногами", - наголосили в компанії, додавши, що після цього зловмисники втекли.

Унаслідок нападу залізничник отримав важкі травми, машиніст електрички викликав медиків, які госпіталізували постраждалого до обллікарні, де йому промили очі та видалили селезінку.

Окремо в "Укрзалізниці" подякували пасажирам, які заступилися за помічника машиніста під час нападу на нього.

Наразі правоохоронці розслідують злочин.

Нагадаємо, раніше у Маріуполі п'яний пасажир автобуса побив поліцейського за зауваження. Чоловіка не зупинило навіть те, що поліцейський перебував у робочій формі з розпізнавальними знаками.

Повʼязані теми:

Наступна публікація