У Києві невідомі розбили чоловіку голову і відібрали сумку з грошима

Зловмисники втекли з місця нападу.

У Києві невідомі розбили чоловіку голову і відібрали сумку з грошима

© ГУ Національної поліції України у місті Києві

У Києві на Кловському узвозі двоє невідомих напали на чоловіка біля банківського відділення і, вдаривши по голові, відібрали сумку з грошима.

Про це повідомили у столичному відділі комунікації поліції.

"Подія сталася у Печерському районі столиці біля банківського відділення на Кловському узвозі", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясували правоохоронці, чоловік під'їхав до банку на "Мерседесі", а коли вийшов із салону, до нього підбігли двоє невідомих, які вдарили жертву по голові і вихопили з його багажника сумку із грошима.

Після цього нападники втекли у невідомому напрямі своїм автомобілем.

Наразі слідчо-оперативна група опитує можливих свідків та очевидців розбою, намагаючись встановити та затримати зловмисників. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

Окремо повідомляється, що потерпілого з травмою голови госпіталізували, медики надають йому необхідну допомогу.

Нагадаємо, напередодні, 20 березня, у Києві четверо невідомих напали на інкасаторську машину. До автомобіля приватної охорони підбігли четверо осіб, розбили водійське та задні пасажирські вікна. На момент нападу в авто перебувало троє осіб. Нападник вдарив чоловіка, який сидів на задньому сидінні, і забрав сумку із грішми. У столиці введено план "Перехоплення".

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie