У Києві небіжчиця продала квартиру завдяки шахраям

У Києві небіжчиця продала квартиру завдяки шахраям

У квартирі вже змінили замки

Виявилося, що померлі можуть торгувати нерухомістю.

У Києві жінка, яку поховали майже рік тому, продала власне двокімнатне помешкання. Це сталося попри те, що цю ж саму квартиру вона заповіла своїй племінниці, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз у квартирі замінені замки, на дзвінки ніхто не відповідає. Камеру стеження, що жваво рухається навсібіч, над дверима квартири встановили вже нові господарі. Хто новий господар, племінниця померлої жінки Жанна Соколовська дізналась лише у слідчого. Тепер разом із родичами може лише зазирати у вікна оселі, яка ще два місяці тому належала їй.

Нині помешкання порожнє. Новий власник, не проживши тут і двох тижнів, виставив її на продаж. Жінка боїться, що після кількох перепродажів "відвоювати" житло їй буде складно. Вона закликає киян не купувати цю квартиру, бо вона продана шахрайським способом.

У нотаріуса Жанна дізнавалася, як виглядала та, що назвалась її померлою тіткою, хто приходив з нею. Нотаріус зізнається, що у неї вже були слідчі, вивчали документи. Каже, що до неї прийшла бабуся зі своєю онукою, документи, які вони принесли були бездоганними. Тому нотаріус не мала жодної підстави засумніватися.

У Києві шахраї продали квартиру від імені померлої власниці

У Києві шахраї продали квартиру від імені померлої власниці

Слідчі вже допитали чоловіка, який придбав квартиру. Розшукують жінку, яка представилась власницею та її псевдо-онуку. Жодних подробиць, хто ці люди, слідчі не розголошують.

У прокуратурі пообіцяли, що на спірну квартиру, щоб її не можна було продати, найближчими днями накладуть арешт.

Нагадаємо, що шахраї заробили 15 млн грн, продаючи квартири киян без їхнього відома

Кореспондент ТСН Оксана Щербина.

Повʼязані теми:

Наступна публікація