У Києві небезпечні речовини у повітрі перевищують гранично допустимі концентрації
Людям рекомендують не готувати їжу на відкритому вогні.
Ілюстрація. Будуть здійснювати в столиці щоденний полив проїжджої частини і тротуарів вулиць / © УНІАН
Дослідження атмосферного повітря, які проводяться в Києві, показують, що вміст у ньому речовин, які утворюються в процесі горіння, перевищує гранично допустиму концентрацію, повідомив мер Києва Віталій Кличко.
"З метою попередження погіршення ситуації в Києві, я розпорядився вжити наступні заходи: не допускати спалювання відходів і т. д. і приготування їжі на відкритому повітрі та у невстановлених місцях; обмежити рух вантажного транспорту на вулицях міста; здійснювати в столиці щоденний полив проїжджої частини і тротуарів вулиць, прибудинкових територій та зелених зон", - сказав Віталій Кличко у вівторок, повідомляється на його персональному сайті.
Нагадаємо, що в Естонії спалахнув завод, є загроза хімічного зараження.