У Києві не помирилися нова поліція та міліція через бійку на пляжі

У Києві не помирилися нова поліція та міліція через бійку на пляжі

У Києві не помирилися міліція та поліція

У райвідділку навіть не прийняли заяву від потерпілого.

У Києві не помирилися міліція та нова поліція. Патруль полісменів затримав на пляжі осіб, які побили відпочивальника, привів їх до райвідділка, а міліціонери учасників бійки не затримали і навіть заяви в потерпілого не прийняли. У главку МВС кажуть, що поліція ще не досвідчена і не повністю розуміє процедуру, тобто бійку оформили, але пізніше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Потерпілий Олександр купався на пляжі столичного району Оболонь з дружиною та сином і раптом йому здалося, що катер пливе на відпочивальників. Він зробив зауваження і дістав удари.

Власник катера від слідства не ховається. Правда, і на камеру не світиться. Запевняє, що ввечері святкував день Нептуна, а в конфлікті винні обидві сторони. 

Та головний конфлікт зовсім не між учасниками бійки. Потерпілий каже, що їх з родиною протримали у відділку шість годин і навіть не оформили пригоду належним чином, попри побої. 

Полісмен Дмитро Крештофов стверджує, що покинув фінансову діяльність, аби служити батьківщині, а тут така оказія. Це друге патрулювання в його житті. Зупинив бійку, доставив у міліцію її учасників, а міліція просто відпустила фігурантів. 

В Києві не помирилися міліція та нова поліція

В Києві не помирилися міліція та нова поліція

Керівництво ж міліції запевняє, що полісмени – люди молоді і просто не розібралися в ситуації. Справу все-таки порушили за хуліганство, але пізніше, і двох нападників, кажуть, відпустили, бо закон такий. 

Пан Дмитро на колег зла не тримає. Полісмени сподіваються все-таки знайти спільну мову з міліціонерами, а от потерпілий, пан Олександр, погрожує кримінальною справою черговому майору, який відмовився прийняти в нього заяву. 

Раніше повідомлялося, що у Києві поліцейські люб'язно допомагають орієнтуватися в місті.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація