У Києві найбільшому кладовищу для тварин загрожує знесення та забудова

У Києві найбільшому кладовищу для тварин загрожує знесення та забудова

Кияни можуть втратити найбільше кладовище для тварин

Посадовці доводять, що цвинтар — незаконний

Одне з найбільших кладовищ для тварин у Києві можуть знести вже за місяць. А саму територію забудують. Столичні чиновники кажуть, що мають усі на те права, бо цвинтар - незаконний. Про те, де можна буде ховати, тільки говорять. Власники тварин обіцяють вирішити проблему самотужки. Якщо нового цвинтаря не створять, то ховати почнуть просто під вікнами київських урядників, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди власноруч майструють огорожі для могил. На Русанівці вони ховають своїх собак та котів уже років із 30. Кияни кажуть, що слід віддати шану тим, хто служив і радував упродовж усього життя. За останні 5 років тут з‘явилося близько сотні нових могил. Сюди везуть померлих тварин із усього міста.

Читайте також: В Україні з'явиться перше кладовище для домашніх тварин

Питання нового цвинтаря полягає у фінансуванні, якщо воно буде своєчасним і повним, то до кінця вже цього року місто Київ отримає окреме, спеціалізоване кладовище для тварин. Проте це обіцяють щороку. Про окремий цивілізований цвинтар столичні урядники говорять із 2007 року. Усе впирається у брак коштів. На місці Русанівського цвинтаря, подейкують, уже за місяць почнуть будувати станцію і розширювати платформу для міської електрички.

Читайте також: Під Києвом бізнесмени в рясах торгують місцями на кладовищі

Мовиться про можливе перенесення могил. Питання лише в тім, як це зробити, якщо немає куди переносити.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

У Києві можуть знести найбільше кладовище для тварин

У Києві можуть знести найбільше кладовище для тварин

Повʼязані теми:

Наступна публікація