У Києві Національний олімпійський комітет змагається із сусідами за парковку

У Києві Національний олімпійський комітет змагається із сусідами за парковку

Табличку "Парковка НОК" повісили під вікнами сусідів

У столиці відбувається "змагання" із паркінгу.

На столичному Подолі жителі, що сусідять зі спортивними функціонерами, звинувачують останніх у неолімпійській поведінці, бо Національний олімпійський комітет вирішив вирвати перемогу за шмат території неспортивними методами, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До того, що кожен вільний клаптик асфальту під їхніми вікнами - це стоянка, жителі вулиці Хорива вже звикли. Але коли сусіди з офісу Національного олімпійського комітету просто під їхніми вікнами вивісили табличку "паркування НОК" і вкопали у землю підозрілі стовпчики, тоді нерви не витримали.

Офіс олімпійського комітету із великим підземним паркінгом знаходиться через дорогу, але під власними стінами спортивні функціонери організували чомусь не стоянку, а квітник.

У олімпійському комітеті повідомили, що "Київпарктранссервіс" офіційно віддав їм пішохідну частину вулиці в оренду: 4 місця за 480 грн кожне на місяць, тому з 8 до 17 паркуватися тут можуть лише спортивні чиновники. Тому вони не приховують, що незабаром проїхати до під'їзду буде неможливо.

Таку поведінку жителі вулиці Хорива вважають неспортивною і скаржаться в усі інстанції, проте поки що безрезультатно.

Нагадаємо, що у столиці заборонять хаотичну парковку, щоб змусити купувати місця на паркінгах за $ 12 тис.

Кореспонденти ТСН Ольга Кошеленко, Геннадій Шульга.

НОК бореться за паркову з житловим будинком

НОК бореться за паркову з житловим будинком

Повʼязані теми:

Наступна публікація