У Києві на станції "Вишгородська" платформа обвалилася разом з пасажирами (фото, відео)

У Києві на станції "Вишгородська" платформа обвалилася разом з пасажирами (фото, відео)

Бетонна платформа обвалилася прямо під пасажирами / Фото: Взгляд

На щастя, поїзд у цей час якраз підійшов до станції, тому ніхто не постраждав.

У Київській області на залізничній станції "Вишгородська" сьогодні обвалилася бетонна платформа. Про це повідомляє газета "Взгляд".

Як пише видання, платформа обвалилася сьогодні вранці, о 8.45, коли на станції було близько десятка людей. Пасажири якраз збиралися сідати у поїзд, що підійшов та мав прямувати у бік станції "Сирець", коли під ними обвалилася бетонна платформа. Люди разом з нею посипалися вниз під колеса поїзда.

На "Вишгородській" платформа обвалилася разом з пасажирами / Фото: Взгляд
За даними видання, ніхто не постраждав - пасажири були лише налякані.

"Стояла, вже збиралася зайти у відкриті двері електрички, як раптом під ногами все провалилося, і різко впала. Головою стукнулася об поїзд, на кілька секунд все потемніло перед очима. Здалося, що вмираю, але чоловік подав руку і витягнув мене", - з плачем розповіла Людмила Петрівна, мешканка Куренівки.

Якби обвал трапився на десять секунд раніше - трагедія була б неминучою: люди потрапили б на рейки прямо під поїзд, що рухався, зазначає видання.

Нагадаємо, минулого тижня ТСН.uа, зі слів читачки, повідомляв про часті запізнення поїздів міської електрички та регулярні обвали платформи на станції "Вишгородська".

У Києві на залізничній станції "Вишгородська" обвалилась платформа

У Києві на залізничній станції "Вишгородська" обвалилась платформа
Наступна публікація