У Києві на Сирці за одну ніч спалили п'ять автомобілів

У Києві на Сирці за одну ніч спалили п'ять автомобілів

У Києві підпалили "Рено" на парковці у дворах

Свідки за кілька хвилин до пожежі бачили на парковці кількох хлопців у чорних куртках.

Вночі проти 13 лютого у Києві горіли гаражі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Так, у одному гаражному кооперативі зайнялося п'ять автомобілів.

Спочатку загорілося "Рено", а з нього полум'я перекинулося на інші машини. Охоронець помітив дим на екрані з камери спостереження і викликав пожежників. Три авто вдалося врятувати.

"Машини стояли дуже близько одна біля одної, і від температури почала плавитися пласмасова обшивка поруч розташованих авто", - розповів заступник начальника 6-ї пожежної частини Києва Олександр Василенко.

За інформацією видання Комсомольськая правда в Украине, пожежа була не випадковою.

Невідомі у чорних куртках о 2:00 ночі підпалили автомобіль Renault Vesta у дворі багатоповерхівки за адресою Ризька 73-А (між метро Сирець і Дорогожичі).

За даними рятувальників, автомобіль Renault Vesta вигорів практично повністю. Знищена фарба, моторний відсік, багажне відділення, салон. Відновити автомобіль неможливо. Renault Kangoo постраждав менше. Його доведеться перефарбувати і поміняти бампер, ґрати радіатора, дзеркала. У Mitsubishi Galant зіпсувалася обшивка. А в ще одному Renault Scenic пошкоджено праву передню фару і моторний відсік.

Причини пожежі, а так само сума збитку з'ясовуються. Але, як вдалося дізнатися, це був підпал. За кілька хвилин до пожежі мешканці бачили на парковці кількох хлопців у чорних куртках.

У Києві почали масово горіти гаражі з автівками

У Києві почали масово горіти гаражі з автівками

Повʼязані теми:

Наступна публікація