У Києві на Подолі зухвалі грабіжники із сокирами вкрали у безробітного із джипу 100 тис грн

У Києві на Подолі зухвалі грабіжники із сокирами вкрали у безробітного із джипу 100 тис грн

Напад був схожий на американський бойовик

Свідок стріляниною захищав власника джипу від бандитів.

Зухвалий розбійний напад під прицілом камер відеоспостереження скоєно на Подолі, що у Києві. Бандити мікроавтобусом заблокували джип і кинулися до позашляховика із сокирами бити вікна. Випадковий свідок, як кажуть у міліції, намагався захистити кермувальника джипу і відкрив по нападниках вогонь, а ті почали відстрілюватись. Увесь цей бойовик, за інформацією правоохоронців, стався через безробітного та його сто тисяч гривень, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свою жертву нападники дочекались о дванадцятій. Тільки-но "Паджеро" виїхав із заднього двору, то мікроавтобус "Мерседес" заблокував йому дорогу. Грабіжників було четверо. Діяли вони зухвало: без масок прямо під камерами відеоспостереження та за метр від охорони офісної будівлі.  Двоє били сокирами передні вікна, один - заднє. 

Потім свідок пограбування розпочав стрілянину, він намагався захистити власника "Паджеро" від бандитів. Проте грабіжники почали стріляти у відповідь.

На Подолі камери відеоспостереження зафіксували зухвалий напад з сокирами

На Подолі камери відеоспостереження зафіксували зухвалий напад з сокирами

Медики доправили кермувальника до лікарні, де він і давав свої свідчення правоохоронцям. Жодна з бандитських куль його не зачепила, але у чоловіка є порізи від скла, яке нападники гамселили двома сокирами. Із джипу потерпілого, який назвався міліції безробітним, злочинці  викрали два пакунки. За його словами, у них він перевозив сто тисяч гривень. Зараз у столиці оголошено план перехоплення. Попри те, що і авто нападників, і їхні обличчя зафільмовані, злочин правоохоронці ще не розкрили.

Нагадаємо, що раніше у Кременчуці студенти вибили із діда 100 тисяч гривень і спустили їх на елітні клуби та одяг

Кореспондент ТСН Ольга Максимова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація