У Києві на Подолі побили і пограбували журналістку

У Києві на Подолі побили і пограбували журналістку

Дата публікації
Перегляди
1529
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У Києві на Подолі побили і пограбували журналістку

Фото: Facebook/Леша Кондаков

Постраждала виклала в Мережі своє фото після нападу.

У Києві побили і пограбували журналістку і музиканта Лейлу Кондакову.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, не наводячи подробиць події.

"Справа не в районі...a в готовності побити...(добре, якщо не вбити)", — написала вона і виклала своє фото після нападу.

Трохи більше подробиць написала головний редактор видання Delo.ua Катерина Венжик, де публікується Кондакова. За її словами, напад стався на Подолі і це не перший подібний випадок за останні кілька місяців.

"Звичайно, перехожі в цей момент мімікрують під асфальт. Звичайно, поліції в жодному з випадків поруч не було. І звичайно, поліція заяви приймає, але "Ви знаєте, скільки у нас тут таких", - пише Катерина Венжик.

"Можливо, те, що все це відбувається саме на Подолі - не більше, ніж збіг. Але від МВС хотілося б якихось реакцій. Як мінімум хоча б більш ретельного патрулювання району, де щосили почали моделювати Троєщину середини 90-х", - додала вона.

Нагадаємо, у Києві на Подолі був побитий невідомими головний редактор видання "БізнесЦензор" порталу "Цензор" Сергій Головньов. Напад стався 25 липня. Журналіст упевнений, що напад було сплановано, і було зроблено не з метою пограбування, оскільки цінних речей у Головньова не забрали.
 

Повʼязані теми:

Наступна публікація