У Києві на Петрівці загадково зникла жінка, залишивши на мийці своє авто

Дата публікації
Перегляди
3241
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві на Петрівці загадково зникла жінка, залишивши на мийці своє авто

Ганна Соловйова зникла на Петрівці 15 липня

Друзі та чоловік Ганни просять відгукнутися всіх, хто бачив зниклу.

Серед білого дня на київській Петрівці зі жвавим рухом та величезними натовпами зникла 40-річна Ганна Соловйова, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Ввечері 15 липня вона привезла на мийку своє авто, однак, по машину так і не повернулася.

Жінку не помітили навіть камери спостереження. Тепер вся надія на киян.

Друзі зниклої Ганни разом з її чоловіком вже четверту добу проводять пошукову операцію в околицях станції метро "Петрівка". Ще вночі у понеділок вони обійшли всю Петрівку пішки. Не знайшли.

Ганна зникла просто з вулиці, вдень, коли було світло, а навколо багато людей. За три дні не знайшлося жодного свідка, який би побачив, що сталося із жінкою.

Чоловік Ганни Руслан каже, що востаннє вони розмовляли по телефону о четвертій годині дня. О шостій в неї мала бути зустріч. Ввечері він набирав її щопівгодини, проте, марно. О дев'ятій вечора вже йому зателефонували з автомийки, щоб повідомити, що Ганна не прийшла по машину.

Руслан й гадки не має, що могло статися з його дружиною. В неї було кілька маленьких крамниць, вона продавала квіти. Борги, каже, були, але родина поступово їх повертала. Та й суми не були аж надто великими. За натурою Ганна – борець, розповідає Руслан. Каже, не вірить, що вона сама могла втекти від негараздів.

Водночас хлопці, які працюють на мийці, кажуть, коли жінка залишала свою машину, то була сумною: "Вона була похмурою. Таке враження, що наче проблеми зі здоров'ям були".

За фактом зникнення жінки міліція відкрила кримінальне провадження.

У свою чергу друзі та чоловік Ганни просять всіх, хто проїжджав близько 17:30 у понеділок на Петрівці та має відеореєстратор, передивитися записи.

Всіх, хто бачив зниклу жінку (на фото), просять дзвонити за телефонами:

+38 099 140 88 32 Руслан (чоловік)
+38 098 321 68 39 Олексій

У Києві на Петрівці загадково зникла жінка

У Києві на Петрівці загадково зникла жінка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3241
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація