У Києві на Нивках автобус розчавив стареньку жінку

У Києві на Нивках автобус розчавив стареньку жінку

У Києві на Нивках автобус розчавив стареньку жінку

Очевидці в один голос твердять, що водій не винуватий у ДТП.

У Києві біля метро "Нивки" маршрутка на смерть переїхала стареньку пасажирку. Свідки кажуть, що жінка випадково потрапила на проїжджу частину у сліпу для водія автобуса зону, однак чоловікові все одно загрожує тепер 8-річне ув'язнення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Потерпіла загинула під задніми колесами автобусу 226-2 на очах багатьох свідків. Вони не звинувачують водія: кажуть, 86-річна бабуся стояла на зупинці і раптом упала. Хтось вважає, що стареньку підвели слабкі ноги, бо вона ходила з паличкою. Інші припускають, що в цьому місці жінка збиралася переходити дорогу, аби не йти 30 метрів до "зебри".

В Києві водій маршрутки скоїв смертельний наїзд на бабусю

В Києві водій маршрутки скоїв смертельний наїзд на бабусю

Автобус поліція вилучила як речовий доказ. Він є власністю водія, тому до перевізника правоохоронці претензій не мають. Самого 30-річного чоловіка також не поспішають звинувачувати. "Він трішки здав назад. З його слів, жінки він не бачив, оскільки вона потрапила в сліпу зону між дзеркалами. Сам транспортний засіб високий, і він її не побачив, бо вона була значно нижчою. Щодо особи водія: він нікуди не втікав, давав пояснення правоохоронцям. Його відвозили на освідування, він був за кермом тверезий", - пояснила представник поліції Оксана Блищик.

І хоч очевидці наполягають на невинуватості водія, який не міг бачити людину, в соцмережах кияни пригадали, що автобуси цього перевізника вже збивали на смерть киян і торік, і позаторік. Узяти коментар у фірми виявилося неможливим: офіс був зачинений, на телефонні дзвінки ніхто не відповідав, а контактних номерів інші водії не давали.

Напередодні в Києві на вулиці Маршала Гречко водій KIA Cerato збив на смерть школяра на нерегульованому пішохідному переходіСам винуватець ДТП розповів, що хлопчик різко вибіг на дорогу, і він не встиг зупинитися. Огляд показав, що водій KIA був тверезий.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація