У Києві на хабарі затримали ректора столичного вишу

У Києві на хабарі затримали ректора столичного вишу

У Києві на хабарі затримали ректора столичного вишу

Фото: Прокуратура міста Києва

Посадовець отримав неправомірну вигоду у два етапи на загальну суму 19 000 гривень.

У Києві прокуратура спільно з Управлінням захисту економіки в місті Києві ДЗЕ Національної поліції України затримали на хабарництві ректора одного із вищих навчальних закладів.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

"Вказаний посадовець вимагав грошові кошти у раніше відрахованого студента – працівника одного з телеканалів, за поновлення на навчанні", – йдеться у повідомленні.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів задокументовано факт одержання ректором неправомірної вигоди у два етапи на загальну суму 19 000 гривень.

Наразі зловмисник затриманий в порядку зі ст. 208 КПК України, йому готується повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 368-3 КК України та клопотання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, під час отримання хабара 26 серпня був затриманий тимчасовий виконувач обов'язків ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Володимир Харченко. Співробітники спецслужби спільно з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро затримали т.в.о ректора та адвоката у робочих кабінетах після отримання частини хабара у розмірі 100 тисяч євро. Загалом за підписання наказу про призначення науковця на посаду в навчальному закладі він вимагав 170 тисяч євро.

У Міносвіти звільнили Харченка від виконання обов'язків ректора.  Під час обшуків в оселі Харченка виявили близько 5 мільйонів гривень та 9 злитків золота.

Повʼязані теми:

Наступна публікація