У Києві на хабарі за видачу "алкогольної" ліцензії схопили посадовця фіскальної служби

Посадовець отримав від підприємця 39 тисяч гривень.

У Києві на хабарі за видачу "алкогольної" ліцензії схопили посадовця фіскальної служби

© dpsu.gov.ua

У Києві співробітники СБУ та прокуратури на хабарі у розмірі 39 тисяч гривень затримали посадовця столичної фіскальної служби.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

"На гарячому" під час одержання неправомірної вигоди затримано заступника начальника відділу Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Києві", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясувалося, посадовець одержав від підприємця гроші за видачу ліцензії на виробництво та реалізацію пива, хоча раніше йому неодноразово відмовляли у видачі документу.

Наразі затриманому "світить" від 8 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, тривають слідчі дії.

Нагадаємо, раніше на Київщині схопили мера Вишгорода, який за хабар у мільйон євро і 2800 квадратів у новобудові обіцяв бізнесмену не перешкоджати у будівництві.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie