У Києві на будівництві, де трагічно загинув чоловік, знайшли безліч порушень

У Києві на будівництві, де трагічно загинув чоловік, знайшли безліч порушень

На будівництві виявили масу порушень / Фото: Фото EPA/UPG

У Києві можуть початися масові перевірки забудовників.

У Києві на будівництві 18-поверхового офісного центру по вул. Васильківській, 100, де 29 червня стався смертельний нещасний випадок з будівельниками, порушували техніку безпеки, пише "Сегодня".

"У компанії, яка виконує роботи, немає технологічної карти (проекту робіт), акту випробувань люльки і страхувальних поясів, журналу інструктажів, які повинні проходити робітники, нарядів-допусків, документів, що підтверджують право на керування люлькою", - заявили в прес-службі Держгірпромнагляду.

Чому впала люлька з 5 будівельниками, з'ясовують фахівці Держгірпромнагляду та правоохоронці. Всі роботи на будівництві припинені.

"Одна з основних версій трагедії - перевантаження. Можливо, робітники не повинні були підніматися на ній вп'ятьох, та ще й з інструментами та будматеріалами", - зазначили в прокуратурі.

Особам, відповідальним за техніку безпеки на будівництві, загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі за статтею 272 ч. 2 КК.

Не виключено, що у зв'язку з трагедією в столиці почнуться масові перевірки забудовників.

"Позапланові перевірки ми робимо за зверненням прокуратури. Але може надійти, наприклад, розпорядження Кабміну. Оскільки таких трагічних випадків в місті ще не було", - кажуть у Держгірпромнагляді.

Раніше повідомлялося, що в Києві будівельник впав з п'ятого поверху і залишився живий.

Повʼязані теми:

Наступна публікація