У Києві на День Перемоги мітингуватимуть воїни, комуністи і регіонали із георгіївськими бантами

Дата публікації
Перегляди
3535
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві на День Перемоги мітингуватимуть воїни, комуністи і регіонали із георгіївськими бантами

У столиці одночасно відбудеться три мітинги

Щоб не було сутичок, за порядком стежитиме столична міліція з активістами Майдану.

Три мітинги одночасно заплановані в центрі Києва 9-го травня. По 50 тисяч люду обіцяють вивести комуністи, Партія регіонів та громадська організація. Усі запевнили, що прапори сусідньої держави не підійматимуть. Однак, георгіївські стрічки будуть – їх зав'яжуть у бант, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Музика біля музею Великої Вітчизняної війни, урочисте покладання квітів у Парку слави та вечірній салют, - такі заходи столична влада запланувала на День Перемоги в центрі Києва. Паралельно з офіційними подіями будуть і приватні.

Голова столичної адміністрації розповів, що до них надійшло аж три заявки на проведення в центрі масової ходи. Загальновоїнська спілка, комуністи та Партія регіонів хочуть пройтися колонами по 50 тисяч люду в кожній майже в одному місці і в один час. Зараз у Києві складають маршрут ходи, щоб всі пройшлись і не зустрілись. Детально уточнюють, що нестимуть люди в руках.

Усі замовники ходи запевнили, що триколори не носитимуть. Георгіївську стрічку у вигляді бантів начеплять регіонали. Кажуть, що це для них - символ перемоги, а не сепаратистів і терористів. Буде і українська символіка жовто-блакитного кольорів. Свої прикраси вони презентували голові адміністрації.

Нині тривають переговори із активістами, щоб ті не кидалися на банти. Уже домовилися, що "Правий сектор" ніяких заходів 9-го травня не влаштовуватиме.

Комуністи і регіонали виведуть людей на вулиці Дев’ятого травня

Комуністи і регіонали виведуть людей на вулиці Дев’ятого травня

У столиці нині активно вербують учасників святкової ходи. За участь у масовці на 9-те травня пропонують від сімдесяти пяти до 100 гривень. У прокуратурі закликають громадян зекономити і вшанувати пам'ять героїв, сидячи вдома. Спокій у День Перемоги в столиці вийде берегти міліція повним складом і понад тисячу активістів із Майдану.

Нагадаємо, що українці замінюють георгіївські стрічки на червоний мак

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3535
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація