У Києві можуть закрити центральний автовокзал

У Києві можуть закрити центральний автовокзал

Центральний автовокзал і дві автостанції Києва готові закрити

Зміниться схема руху приміських автобусів, а також маршрутів громадського транспорту.

Нова автостанція на Одеській площі (Голосіївський район) та стара станція на Вирлиці зможуть обслуговувати всі основні автобусні напрямки і замінити Центральний автовокзал.

Як повідомив директор Київпастрансу Микола Ламбуцький, нова автостанція, що зводиться на Одеській площі, готова на 95% і буде відкрита до Дня незалежності, пише Сегодня.

До цього ж часу зміниться схема руху приміських автобусів, які приїжджають з півдня і заходу: автобуси будуть переключені на цю станцію. Схема маршрутів громадського транспорту також зазнає змін.

Автостанція побудована за рахунок інвесторів, які вклали в неї більше 40 млн грн. До 2014 року поруч з нею планується побудувати торгово-розважальний центр. Протягом року після відкриття до неї проведуть тролейбусні маршрути.

За словами Ламбуцького, оскільки автостанція на Вирлиці (Дарницький район) закриває східне і північне спрямування, є можливість припинити роботу автостанції "Південна" (Голосіївський район), "Дачна" (Святошинський район) і Центрального автовокзалу на Московській площі (Голосіївський район).

Нагадаємо, Фонд держмайна України знову збирається виставити на продаж Держпідприємство "Київпассервіс", до складу якого входять Київський автовокзал, п'ять автостанцій (А/С) у Києві та 19 автостанцій в Київській області. Згідно з наказом, "Київпассервіс" додано до переліку об'єктів, що підлягають підготовці до продажу в 2013 році.

Повʼязані теми:

Наступна публікація