У Києві можуть з'явитися вулиці Лобановського та Нємцова

У Києві можуть з'явитися вулиці Лобановського та Нємцова

У Києві заговорили про перейменування столичних вулиць

Київський мер розповів, які вулиці можуть перейменувати найближчим часом.

Київська влада задумалася про перейменування вулиць міста на честь загиблого російського політика Бориса Нємцова та відомого футболіста і тренера клубу "Динамо" Валерія Лобановського.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Є ідея перейменувати вулицю в Києві (на честь російського опозиціонера Бориса Нємцова – прим.ред.). Він дійсно дбав про нашу країну, хотів бачити нашу країну демократичною. Ми в жодному разі не забудемо і ми неодноразово з архітектором Києва це питання обговорювали", - наголосив він і додав, що Україна ніколи не забуде старання Нємцова з перетворення країни на демократичну державу.

Водночас, за словами очільника департаменту містобудування та архітектури КМДА Сергія Целовальника, на сьогодні заявок про можливе перейменування вулиці на честь Бориса Нємцова не надходило: "У нас це теж порушувалося на комісії, але поки це питання не оформлене в юридичному плані. Повинна надійти заявка офіційна".

До того ж Целовальник розповів, що ім'ям Бориса Нємцова може бути також названа одна з нових вулиць Києва.

"Борис Нємцов - якраз та людина, смерть якої нас усіх різонула дуже боляче і це все-таки пов'язано з нашими подіями, я думаю. Тому є прямий сенс назвати одну з вулиць Києва ім'ям Нємцова, можливо, перейменувати", - додав він.

Окремо Кличко повідомив, що ще одну зі столичних вулиць можуть перейменувати на честь Валерія Лобановського.

"Ми не вперше обговорюємо можливість перейменувати одну з київських вулиць на честь Валерія Лобановського. Це чудова ідея, я її повністю підтримую. Найближчим часом цю пропозицію винесуть на обговорення комісії Київради, а потім - у сесійну залу. І сподіваюся, вже незабаром у Києві одна з вулиць буде перейменована на честь всесвітньовідомого тренера "Динамо", - зазначив столичний голова, назвавши два варіанти для перейменування - частина Петрівської алеї біля стадіону "Динамо" або Червонозоряний проспект.

Нагадаємо, раніше вулиці Фрунзе у Києві "подарували" нову назву.

Повʼязані теми:

Наступна публікація