У Києві може з'явитися "Сквер імені волонтерів АТО"

У Києві може з'явитися "Сквер імені волонтерів АТО"

Фото: УНІАН

У столиці комісія узгодила перейменування 11 вулиць і площ.

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутати погодили перейменування бульвару, вулиць, найменування площі та присвоєння імен скверам у місті Києві.

Про це інформує сайт Київської міської ради.

Відповідно до проекту рішення, пропонується найменувати безіменну площу на перетині вулиць Маршала Малиновського та Добринінської в Оболонському  районі площею Леоніда Телятникова.  Сквер на перетині Стратегічного шосе та проспекту Науки у Голосіївському районі хочуть назвати "Сквер імені волонтерів АТО", а сквер на Володимирському проїзді, 1 може отримати назву "Литовський".

Окрім того, пропонується перейменувати 11 вулиць, бульварів і провулків.

На думку депутатів, прийняття відповідних рішень сприятиме "демократизації українського суспільства та його просування на шляху до європейських цінностей, а також вшанування пам'яті видатних діячів та відображення у топоніміці столиці основних подій боротьби українського народу за незалежність".

Проекти рішень також має розглянути постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

Нагадаємо, що раніше мер Києва Віталій Кличко підписав рішення Київської міської ради про перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери.

Кличко додав, що підписав постанову про перейменування після повернення з відпустки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація