У Києві Московський міст та площа отримають нові назви

Дата публікації
Перегляди
7845
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві Московський міст та площа отримають нові назви

Міст отримає нову назву

У рамках декомунізації планують перейменувати 16 вулиць.

У Києві у рамках декомунізації перейменують 16 вулиць, Московську площу та Московський міст.

За інформацією прес-служби КМДА, комісія з перейменування прийняла рішення, що Московська площа носитиме назву Деміївська, а Московський міст перейменують на честь видатного українського інженера Георгія Фукса.

Повідомляється, що вулицю Шаумяна у Шевченківському районі перейменують у вулицю Сергія Параджанова, вулиця Луначарського (Дніпровський район) матиме назву на честь митрополита Андрія Шептицького, вулицю Фрунзе (Деснянський район) перейменують на вулицю Сім'ї Ханенків.

Назву вулиці Командарма Уборевича (Святошинський район) планують змінити на вулицю Академіка Єфремова, вулиця Онуфрія Трутенка (Голосіївський район) стане вулицею першого ректора Київського університету Михайла Максимовича.

У комісії погодилися, що вулиця Гамарника (Оболонський район) має отримати ім'я легендарної співачки Квітки Цісик, вулицю Івана Дубового (Дніпровський район) назвуть на честь молодого героя АТО – киянина Георгія Тороповського. На думку комісії, вулиця Ластовського має отримати назву - вулиця Степана Ковніра, на честь одного з творців Києво-Печерської Лаври.

Планують, що вулиця Червонопартизанська (Солом'янський район) стане вулицею Братів Зерових, а вулиця Серафимовича (Дніпровський район) носитиме ім'я Івана Миколайчука.

Наразі члени комісії з  перейменування рекомендували очільнику столиці Віталію Кличку внести відповідні подання до Київської міської ради.

Відомо, що всього планується перейменувати ще 84 вулиці Києва.

Нагадаємо, що раніше у столиці вулицю Панфіловців, де розташоване російське консульство, перейменували на вулицю Добровольчих батальйонів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7845
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація