У Києві мешканці понад 600 будинків сидять без гарячої води

У Києві мешканці понад 600 будинків сидять без гарячої води

У столиці люди третій тиждень сидять без води

Столиця опинилася без гарячої води

У Києві багатотижневі перевірки високим тиском та плановий ремонт котелень завершилися пломбами газових вентилів. Від газу енергетиків відімкнули за борги. "Київенерго" киває на місцеву владу, бо київський бюджет заборгував півмільярда гривень. Поки сторони конфлікту шукають крайнього, то понад шістсот будинків, а разом із ними дитячі садочки, школи та лікарні четвертий тиждень грюкають каструлями, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наприклад, дитяча поліклініка працює без гарячої води. Хоча інструменти мають промиватися у теплій воді, щоб вимити всі миючі засоби. Проте гарячої води немає, тому люди перебиваються. Разом із поліклінікою перебиваються із сотню садочків, шкіл та лікарень. Новенькому садку на Нивках — пощастило, бо там є бойлери. А їх сусідам не так пощастило. Тут гріють воду, щоб діти не мились в холодній воді.

Батьки під брязкання каструль обірвали телефони ЖЕКу, котельні та міської влади, проте — безрезультатно. Поруч з обуреними мешканцями височіють труби місцевої котельні. Три тижні тому її закрили на ремонт. Проте ще у понеділок мали дати гарячу воду. У котельні кажуть, що вона готова, проте газу немає. Він відсутній, бо "Київенерго" за нього не платять. Енергетики відбиваються - кажуть, що їм теж не платять. Головний боржник — це київський бюджет із боргами у півмільярда гривень.

Поки газовики, енергетики та влада з'ясовують хто кому винен, шість котелень опломбовані за борги. Без гарячої води стоять понад шістсот багатоповерхівок.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Київ опинився без гарячої води

Київ опинився без гарячої води

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація