У Києві Меріліна Менсона зустрічатимуть вишиванкою із перевернутим розп'яттям

У Києві Меріліна Менсона зустрічатимуть вишиванкою із перевернутим розп'яттям

Мерілін Менсон полюбляє ласувати жувальними цукерками у формі ведмедиків / Фото: Архів

За кілька днів, у четвер увечері до Києва завітає очільник скандального метал-гурту і не менш скандальний та шокуючий Мерілін Менсон.

В очікуванні приїзду "великого і жахливого" фанати готують Королю Жахів подарунки. Вручити їх планують просто у аеропорту. Зустрічати Меріліна Менсона будуть хлібом-сіллю на рушнику. Даруватимуть вишиванку. Щоправда, у неї є одна особливість: його вишили за спецзамовленням. Вийшла така собі готик-рок-вишиванка, на якій зображений перевернутий чорнихй хрест. Фанати зізнаються, що ледве знайшли майстриню, яка погодилася таке вишивати. Мовляв, усі такі забобонні. Послідовники ММ вважають, що подарунок співак "зацінить" і можливо, навіть на концерт зможе одягнути, - пише "Комсомольская правда в Украине"

"Розігріватиме" публіку перед виступом Менсона українська співачка Ірена Карпа. Щоб побачити "передвісника апокаліпсису" з гаманця доведеться викласти від 250 до 800 гривень. "Дитя пітьми" виконає у Києві 14 пісень. Відразу після концерту Мерілін з командою поїде в аеропорт, щоб на наступний день зустрічати "кінець світу", призначений на 21 грудня, з білоруськими фанатами в Мінську.

Список вимог Менсона перед концертом не такий вже й надприродний. Серед забаганок: гримерка у чорному кольорі та температура +17 в гримерці і автомобілі, на якому Менсона возитимуть по столиці. У Києві Містер буде споживати приготовлену особистим кухарем їжу Алкоголю співак замовляє трішки: пляшка червоного Merlot, горілки і віскі Jack Daniels. А на десерт просить морозиво, печиво і жувальні цукерки у формі ведмедиків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація