У Києві медики наполягають, що чоловік, якого нібито побили беркутівці, помер від пневмонії

У Києві медики наполягають, що чоловік, якого нібито побили беркутівці, помер від пневмонії

Причиною смерті чоловіка називають запалення легень

Друзі померлого у це не вірять і кажуть, перед побиттям у Павла і натяку на хворобу не було.

Павла Мазуренка, який пішов з життя у неділю в лікарні, не били беркутівці, - на цьому і далі наполягають у міліції. Мовляв, чоловік помер від двосторонньої пневмонії, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він не був активістом Майдану, як написали деякі ЗМІ, - переконують близькі друзі Павла. За весь час мітингу побував там лише раз.

Усе сталося у Святошинському районі столиці, на вулиці Гната Юри, переказують історію друзі. Було близько шостої вечора, коли у нього попросили документи, він мав лише копію паспорта. Далі чоловіка почали бити люди у шоломах і з кийками.

У міліції наголошують, що "Беркут" такими районами не ходить, а максимум патрульні і без шоломів, а дружина померлого, мовляв, у свідченнях постійно плуталася.

За кілька днів чоловіка поклали в лікарню. Його обличчя було дуже запухле і все в гематомах, тому легкими ці ушкодження назвати не можна, розповіли сусіди по палаті, у якій лежав Павло. Кажуть, що чоловік був у жахливому стані, ледь говорив, а за день до смерті йому стало ще гірше. Його перевели в реанімацію.

Мазуренко помер через хворобу і побиття тут не причому – міліціянти

Мазуренко помер через хворобу і побиття тут не причому – міліціянти

Наступного ранку чоловіка не стало. Тіло направили на судмедекспертизу і та встановила, що смерть настала не від побоїв, а від двосторонньої пневмонії. Пневмонія - це абсурд, кажуть друзі. Тезка Павла минулого тижня був з ним у сауні і каже, на хворі легені не було навіть натяку.

Незалежний лікар розказав, що у пневмонії основні симптоми - це кашель та висока температура, що і спостерігалося у Павла від самого початку, але могло бути і таке, що хвороба розвинулась непомітно.

Друзі Павла намагаються знайти винних у його смерті, але кажуть, у цій історії надто багато загадок, бо не любив Павло ділитися своїми проблемами.

Нагадаємо, за побиття активістів Євромайдану відносно "беркутівців" відкрито кримінальне провадження

Кореспонденти ТСН Євгеній Агарков, Григорій Жигалов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація