У Києві майже 80 будинків, дитсадків та лікарень залишилися без гарячої води - Київенерго

У Києві майже 80 будинків, дитсадків та лікарень залишилися без гарячої води - Київенерго

Фото: УНІАН

Припинення водопостачання сталося через порив тепломережі.

У Києві по вул. Гетьмана близько 80 будинків залишилися без гарячого водопостачання у зв'язку з проривом тепломагістралі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє ПАТ "Київенерго". 

"Оперативна бригада "Київенерго" ліквідовує виявлене під час експлуатації пошкодження ділянки магістрального трубопроводу ТМ-1 від РК "Відрадний" у Солом'янському районі столиці по вул. Вадима Гетьмана, 27а, яке трапилося 5 червня близько 1 години ночі у зв'язку із високим рівнем зношеності труб", - йдеться у повідомленні.

У службі також відзначили, що ця тепломережа експлуатується з початку 60-х та вичерпала свій 25-річний термін.

Наразі співробітники Київенерго ведуть ремонтні роботи, які планується завершити 6 червня до 0:30.

На час ліквідації пошкодження припинено гаряче водопостачання у 78 житлових будинках, 3 лікувальних закладах, 5 дитсадках, 5 школах в межах вул.Гетьмана, Борщагівської та Виборгзької.

Нагадаємо, рахунки ПАТ "Київенерго" заарештовані через штрафні санкції на НАК "Нафтогаз України". Арешт наклала Державна виконавча служба, повідомили у прес-центрі "Київенерго".

У компанії також розповіли, що на сьогодні в Україні арештовано рахунки 104-х теплокомуненерго (ТКЕ). Загальна сума нарахованих НАК "Нафтогаз України" штрафів перевищує 10 млрд грн, з яких 4,4 млрд грн знаходяться у виконавчому провадженні.

У службі додали, що станом на 1 червня поточного року заборгованість столиці й держави перед "Київенерго" у 7 разів перевищує борг енергокомпанії перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація