У Києві майже 40 шкіл закрили на карантин

У Києві майже 40 шкіл закрили на карантин

Фото: Київенерго

У 16 школах відбулося часткове покласове закриття.

У Києві 37 шкіл тимчасово припинили навчання через захворюваність учнів, а ще у 16-ти відбулося часткове покласове закриття.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"У столиці спостерігається погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції. Задля уникнення розповсюдження інфекції керівники 37 шкіл, у яких рівень захворюваності перевищив 20%, прийняли рішення про закриття закладів, ще у 16 відбулося часткове покласове закриття", - цитується заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Наразі найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Шевченківському, Солом'янському, Подільському та Оболонському районах.

"У загальноосвітніх закладах усіх районів заплановано провести перевірки щодо відвідання навчального закладу та причини відсутності дітей. У разі відсутності більше 20% учнів із причини захворювання на грип та інші респіраторні захворювання, керівництву навчального закладу будуть надані рекомендації щодо призупинення навчально-виховного процесу", – заявили у КМДА.

Окрім цього, столична влада повідомила, що дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.

Нагадаємо, 9 грудня у Києві на карантин закрили 10 шкіл, у деяких начальних закладах навчання скасували лише для окремих класів. Ситуація із захворюваністю дітей відрізнялася у різних школах.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація