У Києві масово вивозять припарковані авто, розчищаючи вулиці до 1025-річчя Хрещення Русі

У Києві масово вивозять припарковані авто, розчищаючи вулиці до 1025-річчя Хрещення Русі

Водії обурені закритими парковками

У центрі Києва скрізь міліція. Вона працює у посиленому режимі, щоб розчистити місто до візиту високих гостей.

Київ готується відзначати 1025-річчя Хрещення Русі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Ще напередодні до столиці України почали з'їжджатися високоповажні гості, тому в четвер, 25 липня, місто стояло у заторах, і не менш складну ситуацію можна було б очікувати сьогодні, адже в п'ятницю трапляється традиційний транспортний колапс.

Тим не менш великих заторів у місті сьогодні не спостерігалося. Автомобілів у місті менше, ніж на вихідних. Певно всі дійсно дослухалися до порад не виїжджати сьогодні на вулиці міста.

У центрі Києва скрізь міліція. Зокрема, особлива увага прикута до вокзалу. Там прибрали всі кіоски. До самого вокзалу можна лише під'їхати, висадити пасажирів і поїхати. Паркуватися не дозволяють.

У місті всі парковки - платні і безкоштовні - закриті, а знаки про дозволену зупинку позавішувані. Цьому вельми не зраділи водії.

Велике розчищення вулиць почалося ще по обіді. Прибирали насамперед машини в центрі. Навіть на Бессарабській площі від припаркованих авто звільнили дві проїжджі смуги.

Київ готується відзначити 1025 річницю Хрещення Русі

Київ готується відзначити 1025 річницю Хрещення Русі

Примітно, що автомобілі не забирали на штрафмайданчик, бо поспішали. Евакуатори просто брали з однієї точки автівку і перекладали її через дорогу - туди, де стоянка не заборонена. Як здивуються господарі, можна лише здогадуватися.

Однак міліцію зараз це не хвилює: всі працюють у посиленому режимі та мають завдання розчистити місто.

"Зазвичай в таких заходах, коли працюють представники і керівники інших держав, ми працюємо в такому варіанті", - пояснила керівник прес-служби ДАІ в Києві Наталія Сторожик.

Водночас автомобілі забирали і з-під Києво-Печерської лаври. Люди оборюються, оскільки залишали свої машини у дозволених місцях, а знаків про те, що паркування тимчасово заборонено ніде не побачили.

Нагадаємо, 27 липня з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Русі Київ має відвідати президент Росії Володимир Путін разом із патріархом Московським і всієї Русі Кирилом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація