У Києві масово демонтують незаконні МАФи

У Києві масово демонтують незаконні МАФи

Попов прийняв рішення повністю ліквідувати в Києві таке явище, як нелегальні МАФи

Місто має намір демонтувати до кінця року близько шести тисяч кіосків.

Інспектори Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київміськдержадміністрації щодня вручають десятки попереджень власникам незаконних кіосків про знесення МАФів.

Про це повідомив директор департаменту Сергій Садовий.

"Принцип роботи наступний: силами департаменту, а також завдяки інформації, яка надходить від киян на Контактний центр, виявляємо МАФи, які працюють нелегально. Відповідно, не платять місту податків і не несуть ніякої відповідальності перед киянами за якість продукції. Вручаємо попередження власникам таких кіосків. І протягом декількох днів, якщо власник сам не припиняє незаконну діяльність, демонтуємо МАФ", - сказав Сергій Садовий.

"Останнім часом ми щодня вручаємо десятки попереджень та демонтуємо десятки кіосків", - додав він.

За словами директора департаменту, велику допомогу міській владі у виявленні незаконних кіосків надають кияни.

"Ми дуже вдячні киянам, які допомагають нам виявляти знову поставлені незаконні кіоски, дзвонять на Контактний центр 15-51. Завдяки жителям міста ми можемо оперативно припиняти діяльність таких МАФів", - сказав Садовий.

Нагадаємо, голова КМДА Олександр Попов прийняв рішення повністю ліквідувати в Києві таке явище, як нелегальні МАФи.

"Починаємо дійсно жорстко наводити порядок у цій сфері, - сказав керівник Києва Олександр Попов на розширеному засіданні Колегії КМДА. - Доручаю директору Департаменту міського благоустрою Сергію Садовому попередити всіх власників МАФів, які працюють поза рамками закону, про те, що такі кіоски будуть в обов'язковому порядку демонтовані".

У цілому місто має намір демонтувати до кінця року близько шести тисяч кіосків, які працюють сьогодні нелегально - без дозволів і сплати внесків у бюджет міста

Повʼязані теми:

Наступна публікація