У Києві люди лежачи захищали сквер на Березняках від будівництва супермаркету

У Києві люди лежачи захищали сквер на Березняках від будівництва супермаркету

Люди лежали заради берізок

Кияни захищають берізки.

На київських Березняках тривають мітинги проти будівництва супермаркету у зоні, яку можна назвати зеленою. Це кілька десятків кущів, дерев і стежок між трасою та житловими будинками. Там звели будівельний паркан, але навіть цеглинки не поклали, бо настільки обурилися місцеві жителі. Понеділковий протест був не такий бурхливий, але активісти зайшли всередину прокуратури і навіть полягали, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди лежали за правду і зламані берізки. Господарі майбутнього супермаркету кажуть, що у ньому буде комфортно, чисто і ліпше, ніж зараз. Мовляв, ніякого монстра, там має постати одноповерховий компактний супермаркет, а територія буде озеленена. Кажуть, що те, що люди називають сквером, давним-давно перетворилося у ділянку із засохлими деревами.

Місяць тому антибудівельні протести були численнішими та активнішими, ніж у понеділок, ледь до бійки не дішло.

Відтоді жителі Березняків трохи втихомирилися, але й будівництво нікуди не просунулося. А прокуратура, яку у понеділок пікетували, все-таки почала перевірку і об'єкта, що має змінити місцевість, і виділення ділянки Київрадою. Правоохоронці кажуть, що не так уже й багато жителів звернулися зі скаргами.

Прокурорська перевірка ще не скінчилася і виграти ще може кожна сторона. Паркан, який ламали місяць тому, стоїть і досі, а оборонці скверу залишилися на бойових постах.

Нагадаємо, що нещодавно кияни з колодами вимагали припинити будівництво на території багатостраждального скверу

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

На Березняках тривають мітинги

На Березняках тривають мітинги

Повʼязані теми:

Наступна публікація