У Києві лише один з десяти таксистів має дозвіл на перевезення пасажирів

У Києві лише один з десяти таксистів має дозвіл на перевезення пасажирів

Більшість таксистів у Києві - нелегали

У столиці відкрили полювання на нелегальних таксистів.

Укртрансінспекція разом із ДАІ перевіряє наявність ліцензійних карток у водіїв таксі і лише в одного з десяти є дозвіл на перевезення пасажирів, решта - нелегали. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30. 

Даішники мають право зупиняти, Укртрансінспекція перевіряти перевізників, тому вони працюють у тандемі. Протоколи пишуть, як на конвеєрі. 

"За два тижні відпрацювання більше 130 актів порушення і більше 60, що перевізник немає ні свідоцтва, не сплачує податків, нічого", - каже Олександр Гренюк, керівник Укравтоінспекції у Києві. 

Голова профспілки таксистів Василь Попик пояснює нелегалам, де і як оформити ліцензійну картку, проте стає на захист водіїв, які працюють поза законом. 

"Він ще не знає, що, купивши ліцензію, він не купив право бізнесу, а купив право себе перевірити. Якщо нинішній рейд Укртрансінспекції на вокзалі й закінчиться, то це - показуха", заявляє профспілковий лідер. 

У столиці відкрили полювання на нелегальних таксистів

У столиці відкрили полювання на нелегальних таксистів

Перевіряльники мають навести лад на майданчиках для таксі, прибрати монополістів та кримінал із прибуткових маршрутів, приміром з аеропорту Бориспіль.  Перемогти тіньовий ринок послуг таксі навряд чи вдасться: нелегал завжди дешевший. Попри небезпеку, українці голосують гаманцями.

Нагадаємо, в Україні активізувалася нова хвиля афер, жертвами шахраїв стають таксисти.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація