У Києві ліквідували потужний конвертцентр, який "відмив" понад мільярд гривень

Серед клієнтів конвертцентру були декілька державних підприємств.

У Києві ліквідували конвертаційний центр, який вивів у "тінь" понад мільярд гривень протягом 2014-2016 років.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Організатори надавали послуги з переведення грошей у готівку та штучного створення податкового кредиту для відшкодування податку на додану вартість. Як встановили співробітники спецслужби, клієнтами конверту були понад чотириста комерційних структур з Києва та області, серед яких і декілька держпідприємств", - йдеться в повідомленні.

Двох організаторів конвертцентру правоохоронці схопили на одній із заправок на виїзді зі столиці.

"В них вилучено понад 1,3 мільйона гривень, призначені черговому клієнту. Потім співробітники спецслужби затримали у центрі столиці кур'єра під час передачі замовнику 260 тисяч гривень", - зазначають у прес-службі.

Під час обшуків в офісах та автомобілях конвертцентру правоохоронці вилучили понад два мільйони гривень, десять тисяч доларів США, банківські картки, чотири ноутбуки з системою "клієнт-банк", флешки, мобільні телефони з доказами здійснення нелегальних фінансових оборудок. Окрім того, в офісах виявили печатки майже двадцяти фіктивних фірм, задіяних у діяльності конверту та вогнепальну зброю.  Заблоковано кілька десятків банківських рахунків, оформлених організаторами конвертаційного центру.

За фактом відкрито кримінальну справу, наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, що в Києві правоохоронці організували конвертцетр з мільйонними оборудками. Підозрюються колишні та сьогочасні співробітники органів внутрішніх справ.

Повʼязані теми:

Наступна публікація