У Києві ліквідували небезпечний розлив ртуті
Ртуть розлилася на рампі супермаркету.
Рятувальники зібрали 200 грам ртуті.
Рятувальники Київської міськадміністрації зібрали 200 грам ртуті в одному зі столичних супермаркетів по вул. Артема.
Про це повідомляж прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій у Києві.
Зазначається, що розлив ртуті стався на рампі супермаркету. Відвідувачів та працівників було евакуйовано та проведено демеркуризацію приміщень.
Наразі супермаркет зачинений та відкриється після перевірки санепідемстанції.
Внаслідок події ніхто не постраждав.
Раніше повідомлялося, що в Україні небезпечні ртутні термометри можуть замінити дорогими і складними електронними.