У Києві кремезні чоловіки у камуфляжі приїхали під дільницю, щоб захистити її від мирних виборців

Дата публікації
Перегляди
5501
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві кремезні чоловіки у камуфляжі приїхали під дільницю, щоб захистити її від мирних виборців

Міліція на виклик людей не виїхала / Фото: ТСН.ua

Чоловіки назвались Самообороною. 

У Києві сутичками і лайкою завершилася спроба людей подати документи на зміну місця голосування. У Солом'янському відділу держреєстру виборців люди простояли до півночі, коли їм оголосили, що дільниця зачиняється. На той час під дверима перебували щонайменше півсотні людей, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пристрасті розбурхалися, коли на місце прибула Самооборона Майдану. Її викликали нібито керівники дільниці для забезпечення порядку. Чоловіки спортивної статури поводилися доволі агресивно. Тому люди кілька разів намагалися викликати загін міліції. Утім, правоохоронці на місце так і не приїхали.

Після того, як приїхали люди в камуфляжній формі, виборців уже не цікавило, чому за день із-понад шестисот  заяв у живій черзі опрацювали менше двохсот. У натовпі спалахнули сутички.

Чоловіки з так званої Самооборони не представилися ні виборцям, ані журналістам. Показали лише посвідчення зі стертими прізвищами. А показати паспорт замість безіменного посвідчення один із ватажків Самооборони відмовився. Проте розповів, що бійці приїхали сюди, бо до них звернулася Соломʼянська районна адміністрація, котра попросила навести лад.

Люди обурені, адже без чоловіків у камуфляжі, вони мирно стояли в черзі.  Аби захиститися від самооборонівців, люди кілька разів викликали міліцію. В МВС пояснили, що наряд не виїхав, бо там уже була міліція. 

У центральному штабі не впевнені, що до виборців вночі приїхала саме Самооброна, а її бійці втрутилися в передвиборчу підготовку. Мовляв, проконтролювати дії кожного осередку нереально.

 

Нагадаємо, що раніше у Києві обурені люди влаштували локальний Майдан, щоб проголосувати на президентських виборах

Кореспондент ТСН Ганна Бока.

Самооборона Майдану почала втручатись у передвиборчі процеси

Самооборона Майдану почала втручатись у передвиборчі процеси

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5501
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація