У Києві кілька десятків дітей отруїлись у шкільній їдальні

У Києві кілька десятків дітей отруїлись у шкільній їдальні

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Три школи зачинили, поліція розслідує справу.

Масове отруєння сталося в столиці - 30 дітей отруїлись у шкільній їдальні, четверо з них досі залишаються в стаціонарі, йдеться у ТСН.16:45.

Лікарі стверджують, що вони вже майже здорові і наступними днями батьки мають забрати їх додому.

На вихідних до дитячого інфекційного відділення потрапили учні трьох інтернатів - музичної школи імені Лисенка, хореографічного училища та художньої школи імені Шевченка. Вони розташовані поруч і харчувалися діти в одній їдальні, причому годувало їх приватне підприємство за контрактом.

Саме його керівництво звинувачують у ситуації в Державній продовольчій службі після проведення перевірки умов, у яких готували їжу.

"Порушення режиму зберігання та підготовки цих продуктів. Занедбане обладнання, яке не оновлювалось вже майже 10 років. Дані порушення, які були виявлені, вказують на порушення законодавства, яке сприяло інфікуванню дітей", - повідомив глава київського управління Держспоживслужби Олег Рубан.

Результати проб, які мають пояснити, що саме спричинило кишкове захворювання, будуть відомі в середу. Поки що всі три школи зачинені, а розслідує справу про отруєння національна поліція.

"Говорити про отруєння – рано. Є підозри, що це шлунковий грип. Говорити про отруєння можна на 9-й день після зборів всіх аналізів, проб води, проб їжі", - каже заступник директора хореографічної школи Ігор Грибов.

На Київщині більше десяти дітей госпіталізували з харчовим отруєнням

На Київщині більше десяти дітей госпіталізували з харчовим отруєнням

Повʼязані теми:

Наступна публікація